Založit webové stránky nebo eShop

CHROPYŇSKÁ VOŘÍŠKIÁDA ANEB KAŽDÝ PES JE KRÁSNÝ

Seznam přihlášených

 

Poslušnost - začátečníci

   
 

Psovod

Pes

Plemeno

1

Boubelíková

Zuzana

Coudy

canecorso

2

Duchoň

David

CocaColaMadecki (Cora)

knírač velký černý

3

Důjková

Magdalena

Bára

zlatý retrívr

4

Hrušková

Zuzana

Robin

beagle

5

Cholastová

Klára

Megy

barevný boloňský psík

6

Chytil

Tomáš

Bella

labradorský retriever

7

Chytilová

Denisa

Mia

jorkšírský teriér

8

Chytilová

Denisa

Mikey

jorkšírský teriér

9

Jakl

Filip

Sára

JRT

10

Jaklová

Klára

Mig

šeltie

11

Jaklová

Lenka

Drejv

šeltie

12

Janischová

Michaela

Jessi

pražský krysařík

13

Kamenčíková

Michaela

Aura

trpasličí pinč

14

Klimešová

Klára

Eny

kříženec

15

Korbélyiová

Lenka

Ben

kříženec

16

Kroupa

Radek

Missi

kříženec něm.ovčák a labrador

17

Kučírek

Jan

Fíbí

americký stafordšírdský teriér

18

Lehkoživová

Michaela

Egar

německý boxer

19

Lučanová

Hana

AirinVomOthergateshof

BSP

20

Patrmanová

Miluše

Rocky

výmarský  ohař

21

Pluskalová

Renata

Aisha

rhodeský ridgeback

22

Pospíchalová

Marcela

Gwendy z Buchlovských hor

rotvajler

23

Rumpelová

Stefanie

Bruno

kříženec - amer. staford. teriér

24

Stohelová

Nikola

Erik

bígl

25

Šlampová

Lucie

Eny

jorkšírský teriér

26

Šlampová

Lucie

Riči

jorkšírský teriér

27

Tynklová

Anna

Sherry

střední knírač

28

Valová

Soňa

Máša

čivava dlouhosrstá

29

Vavřínová

Zdeňka

Angie

leonberger

30

Vejrostová

Lucie

Fíbí Hvězda Rajhradu

malý německý špic

31

Zbořilová

Jana

Týna

bordercolie

         

Poslušnost - pokročilí

   
 

Psovod

Pes

Plemeno

1

Abdulová

Martina

Eirine

NO

2

Czislinský

David

Annabell

bordercolie

3

Kovář

Radovan

Rocky

bordeauxská doga

4

Krčmová

Aneta

Clovy Gery-Jane

chodský pes

5

Kučerová

Lenka

Rex

kříženec

6

Lepařová

Michaela

Casie od Appaloosek

bordercolie

7

Maršálková

Adéla

Bert

kříženec

8

Pospíšil

Zdeněk

BladeFann Duo

canecorso

9

Pristovšeková

Zuzana

AgraeenQueen Moravia Lord

stafordšírský bulteriér

10

Rapant

Zdeněk

Amálka

výmarský  ohař

11

Ryšková

Pavlína

Markýza z Karlova hrádku

sheltie

12

Řihošková

Kateřina

Atrei Oderské vrchy

bordercolie

13

Šafaříková

Hana

Tess

chodský pes

14

Tomaníková

Anna

Rocky

jackrusselterier

15

Valová

Soňa

Anne Mallet

belgický ovčák - Malinois

16

Veselá

Linda

Denny

kříženec

         

Poslušnost - zkouškaři

   
 

Psovod

Pes

Plemeno

1

Florová

Jana

Frencis (Fanny)

německý boxer

2

Illéšová

Kateřina

Alenka Valašský Rytíř

BSP

3

Kovářová

Eva

Ron

německý ovčák

4

Krybus

Matyáš

Nemo z Hückelovy vily

BOM

5

Macková

Emilie

IrhaberkiEmese Elza

mudi

VÝSTAVA

       

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava bez PP - feny do 40 cm

       

1

Šarlota

Hovězáková

Barbora

kříženec

 

2

Megy

Cholastová

Klára

barevný boloňský psík

 

3

Mia

Chytilová

Denisa

jorkšírský teriér

 

4

Sára

Jakl

Filip

JRT

 

5

Jessi

Janischová

Michaela

pražský krysařík

 

6

Betynka

Janošková

Ivana

jezevčík dlouhosrstý standart

 

7

Aura

Kamenčíková

Michaela

trpasličí pinč

 

8

Eny

Klimešová

Klára

kříženec

 

9

Honey

Kodrlová

Jana

čivava dlouhosrstá

 

10

Kiki

Křístková

Ivana

jezevčík dlouhosrstý standart

 

11

Fíbí

Kučírek

Jan

americký stafordšírdský teriér

 

12

Beruška

Macečková

Romana

pudl trpasličí

 

13

Rebecca

Petková

Míla

kříženec

 

14

Deny

Rozkošný

Michal

jackrusselterier

 

15

Eny

Šlampová

Lucie

jorkšírský teriér

 

16

Nelly

Trnkalová

Michaela

jorkšírský teriér

 

17

Máša

Valová

Soňa

čivava dlouhosrstá

 

18

Týna

Zbořilová

Jana

bordercolie

 
           
           
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava bez PP - feny nad 40 cm

       

19

Annabell

Czislinský

David

bordercolie

 

20

Bára

Důjková

Magdalena

zlatý retrívr

 

21

Frencis (Fanny)

Florová

Jana

německý boxer

 

22

Radek

Kroupa

Missi

kříženec něm.ovč.a labradora

 

23

Aisha

Pluskalová

Renata

rhodeský ridgeback

 

24

Amálka

Rapant

Zdeněk

výmarský  ohař

 

25

Tess

Šafaříková

Hana

chodský pes

 

26

Tessy

Trnkalová

Michaela

zlatý retrívr

 

27

Sherry

Tynklová

Anna

střední knírač

 

28

Angie

Vavřínová

Zdeňka

leonberger

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava s PP - feny do 40 cm

       

29

IrhaberkiEmese Elza

Macková

Emilie

mudi

 

30

AgraeenQueen Moravia Lord

Pristovšeková

Zuzana

stafordšírský bulteriér

 

31

Markýza z Karlova hrádku

Ryšková

Pavlína

sheltie

 

32

Fíbí Hvězda Rajhradu

Vejrostová

Lucie

malý německý špic

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava s PP - feny nad 40 cm

       

33

Alenka Valašský Rytíř

Illéšová

Kateřina

BSP

 

34

AirinVomOthergateshof

Lučanová

Hana

BSP

 

35

Gwendy z Buchlovských hor

Pospíchalová

Marcela

rotvajler

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava bez PP - psi do 40 cm

       

36

Mikey

Chytilová

Denisa

jorkšírský teriér

 

37

Mig

Jaklová

Klára

šeltie

 

38

Bertík

Macečková

Kamila

pudl trpasličí

 

39

Edie

Němčáková

Jitka

oříšek

 

40

Erik

Stohelová

Nikola

bígl

 

41

Riči

Šlampová

Lucie

jorkšírský teriér

 

42

Rocky

Tomaníková

Anna

jackrusselterier

 

43

Tobi

Zatloukalová

Tereza

anglický kokršpaněl modrý bělouš

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava bez PP - psi nad 40 cm

       

44

Coudy

Boubelíková

Zuzana

canecorso

 

45

Kebracco

Danyová

Žaneta

stafordšírdský bulteriér

 

46

Ben

Korbélyiová

Lenka

kříženec

 

47

Rocky

Kovář

Radovan

bordeauxská doga

 

48

Ron

Kovářová

Eva

německý ovčák

 

49

Egar

Lehkoživová

Michaela

německý boxer

 

50

Rocky

Patrmanová

Miluše

výmarský  ohař

 

51

Bruno

Rumpelová

Stefanie

kříženec - amer.staford.teriér

 

52

Dar

Salvová

Karolína

oříšek

 

53

Larry

Tynklová

Anna

AST

 

54

Denny

Veselá

Linda

kříženec

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava s PP - psi do 40 cm

       

55

Drejv

Jaklová

Lenka

šeltie

 

56

Casie od Appaloosek

Lepařová

Michaela

bordercolie

 
           

Třída otevřená (11 měsíců - 7 let)

       

Výstava s PP - psi nad 40 cm

       

57

Clovy Gery-Jane

Krčmová

Aneta

chodský pes

 

58

BladeFann Duo

Pospíšil

Zdeněk

canecorso

 

59

Atrei Oderské vrchy

Řihošková

Kateřina

bordercolie

 

60

Agent 007 fromValachianHighlands

Valová

Soňa

bordercolie

 
           
           

Třída štěňata (3 - 10 měsíců)

       

61

Ammy

Brázda

Tomáš

bordercolie

 

62

Askan z Rodu Mannerů

Petková

Míla

bordercolie

 

63

Caira Bíla Merci

Důjková

Magdalena

bílý švýcarský ovčák

 

64

Johny

Dřímalová

Nicola

rotvajler

 

65

CocaColaMadecki (Cora)

Duchoň

David

knírač velký černý

 

66

Bibinka

Kodrlová

Jana

čivava dlouhosrstá

 

67

Mia

Fráňová

Jana

čivava

 
           
           

Třída veteráni (7 a více let)

       

68

Andy Blackvir

Blažek, Ing.

Vladimír

německý boxer

 

69

Honza

Fráňová

Jana

čivava

 

70

Rastislava

Hapalová

Lucie

pražský krysařík

 

71

Robin

Hrušková

Zuzana

beagle

 

72

Bella

Chytil

Tomáš

labradorský retriever

 

73

Rex

Kučerová

Lenka

kříženec

 

74

Zuzana

Šablaturová

Hana

pudl střední

 

75

Míšan

Třetinová

Soňa

kříženec

 

76

Ricky

Tynklová

Anna

něm.drátsrstý ohař

 

77

Anne Mallet

Valová

Soňa

belgický ovčák - Malinois

 
           

DÍTĚ A PES

     
 

jméno psa

majitel

plemeno

dítě a pes

1

Rastislava

Hapalová

pražský krysařík

Anetka Sejrková

2

Sára

Jakl

JRT

Filip Jakl a Sára

3

Megy

Cholastová

barevný boloňský psík

Jiří a Megy

4

Frencis (Fanny)

Florová

německý boxer

Kamila Rapantová a Fanny

5

Aisha

Pluskalová

rhodeský ridgeback

Kateřina Pluskalová a Aisha

6

AirinVomOthergateshof

Lučanová

BSP

Lenka Lučanová a Airin

7

Johny

Dřímalová

rotvajler

Nicola Dřímalová a Johny

8

Amálka

Rapant

výmarský  ohař

Šimon Rapant a Amálka

9

Ammy

Brázda

bordercolie

Tomáš Brázda a Ammy

10

Bella

Chytil

labradorský retriever

Tomáš Chytil a Bella

11

Ron

Kovářová

německý ovčák

Dominik Kovář a Ron

12

Edie

Němčáková

oříšek

Jitka Němčáková a Edie

13

Bertík

Macečková

pudl trpasličí

Kamila Macečková a Bertík

14

Dar

Salvová

oříšek

Karolína Saltová a Dar

15

Mig

Jaklová

šeltie

Klára Jaklová a Mig

16

BladeFann Duo

Pospíšil

canecorso

Nela Pospíšilová a Blade

17

Rocky

Kovář

bordeauxská doga

Veronika Kovářová a Rocky

18

Missi

Kroupa

kříženec něm.ovč.a labradora

Filip Kroupa a Missi

                 

 

 

TOPlist